Komínové sestavy - popis kategorie zboží

Komínové sestavy zabalené pro dopravu

Vzhledem k velkému množství různých variant možných dodávek komínových kompletů by počet nabízených komínových sestav KOMSYKO® čítal zřejmě několik set položek a byl by značně nepřehledný. Níže proto uvádíme pouze několik příkladů možných variant komínových sestav, pro Vaši lepší představu o skladbě jednotlivých komínových prvků v komínové stavebnici. Dodávané komínové sestavy vždy obsahují kompletně veškeré komínové komponenty potřebné pro stavbu komína, nic již nemusíte shánět a dokupovat!

Našim cílem totiž je individuálně navrhnout pro každého našeho zákazníka komínovou sestavu přesně specifických parametrů, jaké jsou potřeba pro funkční spalinovou cestu konkrétního tepelného spotřebiče, který hodláte do komína připojit. Tento návrh vychází z tepelně-technického posouzení uvažované spalinové cesty, což je, zjednodušeně řečeno, výpočet komínového tahu. Výpočet komínového tahu a navazující posouzení spalinové cesty by měl být první krok při koupi komínové sestavy! Kontaktujte nás proto s poptávkou na provedení výpočtu komínového tahu!

Sestavy komínového systému KOMSYKO® jsou, díky svým technickým parametrům, vhodné pro provedení odkouření od jakéhokoliv spotřebiče - na tuhá, kapalná i plynná paliva. Díky vysokému tepelnému odporu a mimořádné kvalitě šamotových komínových vložek jsou pak ideální pro odkouření od moderních tepelných spotřebičů s vysokou účinností, které produkují agresivní kouřové zplodiny o nízké výstupní teplotě. Komínový průduch či průduch větrací šachty je možné osadit i plastovým odkouřením, které je určené pro kondenzační plynové kotle. Je tak zajištěna absolutní universálnost komínového systému KOMSYKO® pro jakékoliv použití.

Až na základě výsledků tepelně-technického posouzení a po konzultaci s Vámi provedeme individuální návrh a následně nacenění komínové sestavy přesně odpovídající Vašim potřebám. Na kompletní komínovou sestavu KOMSYKO® Vám poskytneme slevu -18% z ceníkové ceny komínových dílů. Tuto komínovou sestavu po objednání pečlivě zabalíme a můžete ji buď vyzvednout na našem skladu, nebo vám ji bezplatně dovezeme až na místo stavby v rámci služby DOPRAVA ZDARMA. V případě, že nevyužijete DOPRAVU ZDARMA, získáte při odběru z našeho skladu další slevu -2% za vlastní odvoz.

 

 

Tlačítko - vrátit se na kategorii

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.