Jak objednat a koupit komín KOMSYKO? Snadno - v jediné minutě!

KOMSYKO - Sázka na jistotu. Rychlý nákup v 5-ti krocích.

Komíny KOMSYKO® jsou komínový systém, který se skládá z různých komínových dílů. Každý z nich má v komínovém systému svou funkci a účel. Pro laika ovšem může být správné sestavení komínového kompletu z jednotlivých komínových dílů na první pohled složitá věc. Máme však pro Vás rychlé a snadné řešení. Nechte sestavení komínové stavebnice prostě na nás! Získáte tak spolehlivé řešení systému odvodu spalin přesně vyhovující Vašim potřebám, s jistotou, že komín je správně postavený ze všech potřebných komínových dílů.

 

Stačí těchto 5 jednoduchých kroků a získáte komín KOMSYKO® s nejlepšími technickými parametry v konfiguraci přesně pro Vaše potřeby:

KOMSYKO - Záruka 30 let

1)--Připravte si základní údaje o požadovaném komínu. Tedy požadovaný průměr průduchu nebo průduchů. Celkovou výšku komínu a případně i výšku nadstřešní části – v případě, že budete požadovat provedení nadstřešní části z komínových prstenců DEKOR. Zvolte typ sopouchu – pro krb a krbovou vložku by měl být použit šikmý sopouch 45°, pro většinu ostatních spotřebičů pak většinou kolmý sopouch 90°.

2)--Napište nám tyto údaje do e-mailu nebo - ještě lépe - nám je zavolejte na telefonní číslo 603 201 897. Můžete volat i mimo pracovní dobu na číslo 603 444 761. Nebojte se zavolat klidně i o víkendu nebo večer. Pokud Vám hovor nepřijmeme, napište jen SMS, kdy Vám máme zavolat nazpět, abychom Vás neobtěžovali v nevhodnou chvíli. Výhodou telefonického poptání komínu je, že během 1-2 minut lze v osobním kontaktu vyřešit všechny potřebné detaily. Telefonického rozhovoru se nemusíte obávat – není o nic obsáhlejší, než když si budete v bufetu objednávat sekanou s vlašským salátem a dvěma rohlíky…

3)--Během jednoho až dvou dní od nás dostanete kompletní položkovou cenovou nabídku na komínovou sestavu. V našem e-shopu si následně můžete prohlédnout jednotlivé komínové díly, které jsou obsaženy v nabízené komínové sestavě a snadno zjistíte jejich parametry i účel v komínovém systému. U každého komínového prvku je i uvedený podrobný návod na jeho montáž.

4)--Potvrďte nám objednávku buď telefonicky, nebo e-mailem. Domluvíme termín vyzvednutí komínové stavebnice u nás na skladě, nebo Vám komínovou sestavu dovezeme až na stavbu. Doprava komínu je zdarma!

5)--Vyzvedněte komín na skladě, nebo jej převezměte na stavbě. Zaplatit můžete buď předem převodem, nebo v hotovosti při převzetí – buď na prodejně, nebo na stavbě. A můžete začít stavět komín. Během stavby jsme Vám NON-STOP k dispozici s technickou podporou na čísle 603 444 761.

Co dělat...

...když chcete více variant komínového řešení?

Jednoduše nám zadejte údaje pro poptávané varianty a zpracujeme Vám více cenových nabídek v různých průměrech, výškách či provedení nadstřešní části.

...když si nejste jistí jaký průměr průduchu, jako výšku komínu či jaké provedení sopouchu zvolit?

Podívejte se na články Výpočet komínového tahu – poptávka a navazující Výpočet komínového tahu – údaje a poptejte u nás tuto bezplatnou službu. Napište či zavolejte a pomůžeme Vám s výběrem.

...když potřebujete nějaké nestandardní komínové řešení?

Pokud si nevíte rady, jak provést nějaké atypické provedení komínového systému, tak nám zavolejte či napište Váš problém. Přidejte fotografie či nákresy, případně je možné domluvit návštěvu přímo na stavbě. Společně řešení určitě najdeme, ať už je to dodatečná stavba komínu, řešení přívodu spalovacího vzduchu, velká výška nadstřešní části či cokoliv jiného.

...když chcete něco v nabídce změnit, nebo Vám je něco nejasné?

V položkové nabídce je uvedený přesný položkový seznam všech komínových dílů potřebných pro stavbu funkčního komínového systému. Pokud Vám není funkce některého z komínových dílů zřejmá, můžete se podívat na produktovou kartu na e-shopu, nebo nám prostě zavolejte. Pokud se rozhodnete nějakou z položek zaměnit – stačí říci a nabídku přepracujeme. Pokud se rozhodnete některý díl z nabídky vyškrtnout, je možné jej nedodat. Je ovšem nutné upozornit, že z nekompletní komínové sestavy nebudete moci sestavit funkční komín s garantovanými parametry a zárukou, případně že na tuto dodávku nebude poskytnuta služba Doprava zdarma.

...když potřebujete nakoupit komínovou sestavu po částech?

Často je potřeba stavět komín v několika etapách v závislosti na průběhu ostatních stavebních prací. Někdy je nebezpečné odebrat celou komínovou sestavu najednou, neboť na stavbě hrozí poškození či odcizení komínových dílů, které nejsou bezprostředně zabudovány. Není problém využít službu Doprava zdarma jen na část dodávky. Zbytek komínové stavebnice je možné za dohodnutých cenových podmínek odebrat kdykoliv později, pouze doprava této zbylé části je již zpoplatněna, nebo je nutné si zajistit dopravu vlastní.

...když potřebujete přikoupit, vrátit či vyměnit nějaký komínový díl?

Při změně rozměrů komínu není problém přikoupit potřebný počet komínových dílů za stejných podmínek jako komínovou sestavu, stejně jako vrátit či vyměnit nepotřebný komínový díl. Výjimka je pouze u komínových dílů dodaných či vyrobených v nestandardních specifikacích na zakázku, u těch však vždy upozorňujeme předem na nemožnost tyto díly vrátit. Doprava komínových dílů je řešena po domluvě buď prostřednictvím spediční firmy či naším závozem a je zpoplatněna.

 

Nemusíte být specialisty v oboru spalinových cest, ani nemusíte volit nějaké universální a ne plně vyhovující řešení. Návrh komína se specifikací přesně pro Vaše potřeby uděláme my. Máme v tom 22 let praxe a zkušenosti z tisíců úspěšných realizací.

 

 

Šipka PŘEDCHOZÍŠipka POKRAČOVAT
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.