Doprava komínového systému KOMSYKO zdarma

KOMSYKO - Doprava zdarma!

Vážení zákazníci, při nákupu kompletní komínové sestavy KOMSYKO® od nás získáte i službu DOPRAVA ZDARMA na místo stavby. Co tato služba zahrnuje a jaké jsou podmínky její realizace?

 

Doprava komínu zdarma je poskytována pouze na dodávku kompletního komínového systému KOMSYKO®, na komínovou sestavu o minimální výšce 5 metrů, zahrnující nejméně tyto komínové díly (v počtu odpovídajícímu dodávané výšce komínové stavebnice):

Dodávka FIAT - Doprava KOMSYKO zdarma

• Komínové tvárnice

• Komínová jímka kondenzátní

• Komínová šamotová vložka čistič komplet

• Komínový šamotová vložka sopouch

• Komínové šamotové vložky

• Komínové izolace

• Komínová dvířka KOMSYKO® izolovaná

• Izolace sopouchu

• Omítací sada sopouchu

• Tmel KOMSYKO® HF na šamotové vložky

• Malta KOMSYKO® na zdění komínových tvárnic

• Komínová krycí deska

• Komínová dilatační manžeta nerezová

Jedná se o komponenty komínového systému KOMSYKO®, jejichž instalace je podmínkou pro získání záruky na 30 let.

Služba DOPRAVA ZDARMA na místo stavby zahrnuje:

• Dopravu dopravním prostředkem dodavatele po zpevněné komunikaci, která je sjízdná pro daný dopravní prostředek, až na místo ležící nejblíže ke stavbě.

• Složení dodávané komínové sestavy vedle dopravního prostředku.

Služba DOPRAVA ZDARMA na místo stavby nezahrnuje:

• Dopravu po nesjízdné komunikaci či v terénu.

• Transport materiálu po staveništi.

Služba DOPRAVA ZDARMA je uskutečňována převážně dodávkovými automobily, případně dodávkovým automobilem s přívěsem, může být poskytnuta i velkým nákladním automobilem. Vykládka v rámci služby je realizována převážně ručně, v případě dopravy velkým nákladním automobilem může být vykládka uskutečněna i složením hydraulickou rukou. Doprava je realizována dle dohody, v termínu do 7-mi pracovních dnů od uzavření objednávky, v pracovní den a v pracovní době 700-1530. Vzhledem k slučování dopravy více zakázek při jednom rozvozu není možné individuálně volit termín ani čas dopravy.

Doprava mimo a nad rámec výše uvedeného je záležitostí zvláštního ujednání za předem sjednanou cenu jako INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA. Je možné dohodnout dopravu mimo pracovní dobu i mimo pracovní dny, tedy i o víkendech či svátcích. Je možné dohodnout individuální termín dopravy, případně expresní dopravu obratem po uzavření objednávky. Stejně tak je možné dohodnout dopravu zboží nesplňující podmínky pro dopravu zdarma – např. nižší či neúplné komínové sestavy, případně pouze jednotlivé komínové komponenty. Cena dopravy se v tomto případě odvíjí od dopravní vzdálenosti, případně jiných vícenákladů. Po dohodě lze uskutečnit INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVU i prostřednictvím vybrané zásilkové služby. V tomto případě se veškeré přepravní podmínky, podmínky vykládky, platba za zboží a cena za dopravu řídí přepravními podmínkami a ceníkem daného přepravce, palety nejsou odebírány zpět.

Další informace ke službám DOPRAVA ZDARMA a INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA: Platbu za dodané zboží je možné uskutečnit předem, v hotovosti na prodejně, nebo převodem na účet prodávajícího. Platbu je možné uskutečnit i v hotovosti na místě vykládky, v tomto případě je doklad EET odeslán na e-mail odběratele. Na místě vykládky musí být osoba určená odběratelem, která převezme zboží, zkontroluje úplnost dodávky a potvrdí převzetí dodávky podpisem dodacího listu. Vzhledem k charakteru dodávaného zboží uvítáme pomoc při vykládce. Je potřeba, aby si odběratel předem zajistil vhodné místo na složení zboží, aby zboží nebylo skládáno např. přímo na terén a pro zboží které musí být chráněné před povětrnostními vlivy měl k dispozici vhodné skladovací prostory. Vhodné je mít předem připravené např. palety na něž bude zboží složeno, případně plachtu na přikrytí atd. Palety, na nichž je zboží dopravováno, po složení zboží odvážíme na naše náklady, nejsou účtovány či zálohovány. Pokud si odběratel zajistí vlastní složení pomocí např. vysokozdvižného vozíku a zboží zůstane na paletách, přecházejí palety do vlastnictví kupujícího za ceníkovou cenu prodávajícího. Zpětný výkup palet je v tomto případě následně uskutečněn dle obchodních podmínek prodávajícího.

Při realizaci dopravy jste předem upozorněni na její předpokládaný termín a čas. Naši řidiči se Vám následně telefonicky ohlásí ještě cca 1 hodinu před příjezdem na místo vykládky, případně při jakékoliv nepředvídatelné změně času vykládky.

 

Při prodeji i dopravě našich komínových systémů KOMSYKO® se snažíme poskytnout služby k plné spokojenosti Vás - našich zákazníků a vyjít Vám maximálně vstříc. Potřebujeme ovšem i součinnost a dobrou vůli z Vaší strany. Nedokážeme zajet s vozidly pro silniční provoz do zjevně nesjízdného terénu. Nemůžeme zajistit transport materiálu po stavbě. Potřebujeme zajistit spolupráci pro co nejrychlejší vyložení nákladu, neboť často je při jednom rozvozu realizováno více vykládek u různých zákazníků a nechceme narušit předem dohodnuté časy následujících vykládek. Uvítáme pomoc při skládání, především v případě víceprůduchových komínů. A závěrem bychom chtěli požádat o pochopení při nepředvídatelných událostech na našich cestách, kdy může z důvodu kolon, objížděk, uzavírek či havárií dojít k pozdržení původně sjednaného času vykládky. Situace na našich silnicích je složitá a bohužel ji nijak neovlivníme.

 

Šipka PŘEDCHOZÍŠipka SOUVISEJÍCÍŠipka POKRAČOVAT
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.